Новини області і галузі

Наша продукція

suvenyri 002

 Ще декілька років тому основним споживачем дров паливних були приватні домогосподарства. На сьогодні ж ситуація докорінно змінилась. На дров’яне опалення активно переходять підприємства та державні установи. Зазвичай  більшість споживачів відкладають придбання палива на осінь.  Це спричинює ажіотаж та труднощі з доставкою.

    Спеціалісти підприємства прагнуть організувати роботу так, щоб постачання дров проводилось оперативно та було зручним для кожного споживача. Відповідальний за реалізацію працівник підприємства завжди  телефонує , попереджає про доставку. Потім узгоджують конкретний час.

Порядок виписки дров у цьому році залишився незмінним. Треба написати заяву на ім’я директора  із зазначенням адреси та номера телефона. Через банк перерахувати кошти на рахунок підприємства. Доставка здійснюється за нормальних погодних умов протягом трьох робочих днів. Для всіх, хто опалює свої домогосподарства дровами, краще подбати про паливо заздалегідь.

   Більш детальну інформацію щодо виписки дров можна отримати за тел.: 61 – 60 – 37; 050 888 48 59; 050 307 38 96 з 7-00 до 16-00 в робочі дні.

 

Цікава  інформація:

Кожна порода дерева має свою характерну щільність  і чим деревина щільніша, тим довше вона буде спочатку горіти, а потім і тліти. Однак, такі сорти довго загоряються,  тому краще запасати і більш легку деревину, яку використовують для розпалювання.

Дубові дрова для опалення - це ідеальний варіант, але подібна деревина є досить дорогим задоволенням.

Соснові дрова, згораючи, дуже часто вистрілюють вуглинками, які можуть потрапити на горючі поверхні, і стати причиною загоряння. Саме тому хвойні породи не рекомендовані для застосування  в камінах відкритого типу.

 Тепловіддача від березових полін досить висока, що перевищує тепловіддачу сосни та осики на 20-30%, в залежності від віку дерева, зрубаного на дрова.

При горінні вільха дає мало диму і хорошу тепловіддачу. Випаровування дров з вільхи здатні очистити димохідну трубу від сажного нагару. 

Властивості осикових дров дуже схожі з уже згаданими особливостями вільхових -вони також здатні пом'якшувати сажні відкладення в димохідній трубі, полегшуючи її прочищення.

images

 

Новини підриємства

398 copy
05.07.2019 249

Оновлено асортимент продукції сувенірного цеху

Сувенірний цех Сумського держлісгоспу не залишається на місці в питаннях розширення асортименту своєї продукції. З’явились новинки: до солянок, ваз…
085
01.07.2019 280

Роботи з лісовідновлення тривають: проводимо догляди.

Після завершення лісокультурної кампанії починається черговий етап у відновленні лісів – догляди за висадженими сіянцями. Процес вирощування лісу…
392 copy
27.06.2019 283

Визначали праліси

Підвищена увага суспільства до діяльності лісогосподарських підприємств вносить свої корективи в роботу лісівників. Запит на доступність інформації…
images
25.06.2019 465

Не відкладайте придбання дров на осінь

Ще декілька років тому основним споживачем дров паливних були приватні домогосподарства. На сьогодні ж ситуація докорінно змінилась. На дров’яне…
390 copy
20.06.2019 503

Відвідуючи ліс, будьте відповідальними!

Увага! В зв’язку із спекотними та посушливими погодними умовами на даний час в лісах Сумського району встановлено найвищий 5 рівень пожежної…

banner_dergagenstvo.jpgbanner_sumyoblles.jpgbanner_sumyoda.jpgbanner_prezident.jpgbanner_uryad_portal.jpgbanner_verh_rada.jpg

Пошук по сайту

Пожежа в лісі


pogega

Ми на мапі

Вхід на сайт