Новини області і галузі

 Ще декілька років тому основним споживачем дров паливних були приватні домогосподарства. На сьогодні ж ситуація докорінно змінилась. На дров’яне опалення активно переходять підприємства та державні установи. Зазвичай  більшість споживачів відкладають придбання палива на осінь.  Це спричинює ажіотаж та труднощі з доставкою.

    Спеціалісти підприємства прагнуть організувати роботу так, щоб постачання дров проводилось оперативно та було зручним для кожного споживача. Відповідальний за реалізацію працівник підприємства завжди  телефонує , попереджає про доставку. Потім узгоджують конкретний час.

Порядок виписки дров у цьому році залишився незмінним. Треба написати заяву на ім’я директора  із зазначенням адреси та номера телефона. Через банк перерахувати кошти на рахунок підприємства. Доставка здійснюється за нормальних погодних умов протягом трьох робочих днів. Для всіх, хто опалює свої домогосподарства дровами, краще подбати про паливо заздалегідь.

   Більш детальну інформацію щодо виписки дров можна отримати за тел.: 61 – 60 – 37; 050 888 48 59; 050 307 38 96 з 7-00 до 16-00 в робочі дні.

 

Цікава  інформація:

Кожна порода дерева має свою характерну щільність  і чим деревина щільніша, тим довше вона буде спочатку горіти, а потім і тліти. Однак, такі сорти довго загоряються,  тому краще запасати і більш легку деревину, яку використовують для розпалювання.

Дубові дрова для опалення - це ідеальний варіант, але подібна деревина є досить дорогим задоволенням.

Соснові дрова, згораючи, дуже часто вистрілюють вуглинками, які можуть потрапити на горючі поверхні, і стати причиною загоряння. Саме тому хвойні породи не рекомендовані для застосування  в камінах відкритого типу.

 Тепловіддача від березових полін досить висока, що перевищує тепловіддачу сосни та осики на 20-30%, в залежності від віку дерева, зрубаного на дрова.

При горінні вільха дає мало диму і хорошу тепловіддачу. Випаровування дров з вільхи здатні очистити димохідну трубу від сажного нагару. 

Властивості осикових дров дуже схожі з уже згаданими особливостями вільхових -вони також здатні пом'якшувати сажні відкладення в димохідній трубі, полегшуючи її прочищення.

images

 

Новини підриємства

DSCN1345
08.08.2019 110

Вітаємо з ювілеєм!

Сьогодні святкує свій ювілей наш директор Микола Володимирович Сороколіт. 17 років він є незмінним керівником Сумського держлісгоспу, а загальний…
DSCN1326
02.08.2019 65

За підсумками першого півріччя

Позаду перше півріччя. Тож час поговорити про результати роботи. Відповідно до матеріалів квартальної звітності протягом 6 міс. 2019 року ДП «Сумське…
406
26.07.2019 114

Моніторинг карантинних шкідників

З метою проведення моніторингу наявності на території Сумщини карантинних шкідників Управлінням фітосанітарної безпеки Держпродспоживслужби в…
401
22.07.2019 156

Облаштували лісову криницю

Кажуть, що духовність народу перевіряється його ставленням до криниць та джерел. Тож приємно, що працівники Піщанського лісництва знайшли час аби…
sl 118
16.07.2019 279

Підбили підсумки трудового суперництва

На базі Середино-Будського лісгоспу 12 липня відбулась виїзна колегія Сумського ОУЛМГ. Головним питанням повістки денної стали результати…

Пошук по сайту

Пожежа в лісі


pogega

Ми на мапі

Вхід на сайт